کتابی سحرآمیز

آنچه که باعث جذابیت و یادگیری بیشتر یک کتاب می شود، چند رسانه ای بودن آن هست. یعنی این که کودک یک کتاب را با فیلم و موزیک یاد بگیرد. ما با حرکت خلاقانه ای هنر و تکنولوژی را با هم ترکیب کردیم و کتابی را طراحی کریم که وقتی کودک آن کتاب را از دریچه دوربین نگاه می کند، تمامی کاراکترهای کتاب متحرک می شوند و کتاب سخنگو می شود و کودک جادوی واقعی را لمس می کند و یادگیری و خلاقیت او چندین برابر خواهد شد.

کتاب سخنگوی حیوانات

کتابی متفاوت با 24 صفحه گلاسه با کیفیت که بیست و سه حیوان با تمام حرکاتشون و صداشون به طور طبیعی،با نام و نام لاتینشون،خوا ندن اشعار کودکانه ی مربوط به هر حیوان با آهنگ می باشد.

این کتاب با استفاده از تکنولوژی واقیعت افزوده طراحی شده است و هیجان واقعی را هنگام مشاهده آن احساس می کنید. کودکان در مدت بسیار کمی نام فارسی و لاتین حیوانات را همراه با اشعار زیبایی حفظ می شوند. جهت مشاهده کلیپ معرفی کتاب روی اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود نرم افزار کتاب سخنگوی حیوانات روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود نرم افزار کتاب سخنگوی حیوانات

یا این که در کافه بازار عبارت “کتاب سخنگوی حیوانات” را جستجو کنید و نصب کنید:

دانلود نرم افزار کتاب سخنگو حیوانات از کافه بازار

—————————————————————————————-


کتاب سخنگوی آرزوی من

کتابی اختصاصی برای کودک شما که هم کتاب سخنگو و موزیکال است و هم آلبوم عکس و فیلم کودک. همچنین این کتاب، داستان کودک شما را بیان می کند که در سرزمین آرزوها به دنبال آرزوی خود می گردد و در راه با انواع حیواناتی آشنا می شود و نهایتا برای پیدا کردن آرزوی خود به سمت قصر آرزوها می رود که در آنجا با صحنه عجیبی بر می خورد و ….

این کتاب برای هر کودک به صورت اختصاصی و جدا چاپ می شود. یعنی شما اسم کودک دلبندتان همراه با آرزو و عکس ها و فیلم های او را به ما می دهید و ما کتابی شگفت انگیز به شما می دهیم که کودک شما قهرمان آن داستان است و خاطرات دوران کودکی خود را به صورت فیلم در کتاب می بیند. برای واضح تر شدن کار در منوی نمونه کار، کلیپ تبلیغاتی کتاب سخنگوی آرزوی من را ببینید.


کتاب سخنگوی مشاغل

کتابی جادویی و هوشمند که با تکنولوژی واقعیت افزوده طراحی شده است که همه شخصیت های کتاب متحرک اند و شعر های کتاب با تنبک خوانده می شود. همچنین این کتاب دارای رنگ آمیزی می باشد که کودک باید وسایل مربوط به هر شغل را طبق آنچه به صورت مجازی و سه بعدی می بیند رنگ کند.

لینک دانلود نرم افزار کتاب سخنگوی مشاغل:

دانلود نرم افزار کتاب سخنگوی مشاغل


کتاب سخنگوی انگلیسی با لی لی

اولین و جامع ترین کتاب متحرک و سخنگوی زبان

کتابی منحصر به فرد که با تکنولوژی واقعیت افزوده طراحی شده و کافیه این نرم افزار را نصب کنید و گوشی را روبروی کتاب بگیرین تا کودک یک ترم انگلیسی را با عجیب ترین و جذاب ترین متد جهان یاد بگیرید.


دانلود نرم افزار انگلیسی با لی لی

———————————-

کتاب سخنگوی الفبا با لی لی

کتاب فوق العاده ای برای آموزش کامل الفبا – طبق استاندارد های آموزش و پرورش

همراه با آموزش صدا ها و اعداد – داستان ها و آزمون های جذاب

شخصیتی به نام لی لی به روی کتاب ظاهر می شود و مثل یک معلم کلاس اول تمام الفبا با به صورت کامل و طبق کتاب درسی یاد میدهد .

دانلود نرم افزار الفبا با لی لی (از سایت)

یک دیدگاه دربارهٔ «کتابی سحرآمیز»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.